+38 (067) 769 - 28 - 51

 +38 (099) 111 - 42 - 58

Не стало Олексія Пащенка...

Перестало битися серце відомого апітерапевта, лікаря вищої категорії, віце-президента ГО "Всеукраїнська асоціація апітерапевтів" Олексія Пащенка.

Він рятував і лікував багатьох, а себе врятувати не зміг ...

Світла йому пам'ять!

Прощання - в п'ятницю 23 листопада о 12.30 біля будинку за адресою: Білогородка, пров. Жовтневий, 14.

Поховання відбудеться о 13.00 на Білогородському цвинтарі (зупинка "Лікарня").

Друк E-mail

Майстер-класи у вересні. Останні!

Увага! Починається реєстрація на останні в Україні тематичні майстер-класи лікаря Пащенка з 17.09 по 21.09.18 року. У проведенні майстер-класів бере участь спеціаліст з інтегрованої медицини Анатолій Івашина.  

Програма.

17 вересня: Авторські методики інноваційної апітерапії; біопроби і техніка бджоловжаления. Протоколи надання першої медичної допомоги при алергічних проявах.

18 вересня: Ековиробництво продуктів бджільництва. Екскурсія в Національний музей бджільництва України і сертифіковані лабораторії. Євростандарти продуктів бджільництва.

19 вересня: Апікосметологія, медовий масаж, маски, скраби, депіляція, апігармонізація. Майстер-клас з виготовлення косметологічних апікомпозіцій. Навчання та практику косметологічної апітерапії проводить спеціаліст компанії Медінтекс. 

20 вересня: Воскотерапія. Біоенергетичний підхід. Виливання на віск. Воскові аплікації. Воскові воронки. Воскові трубочки. Майстер-клас з виготовлення воскових свічок і приготування апікомпозицій.

21 вересня: Біоенергетична апітерапія. Діагностика 12 меридіанів по методу Накатані. Класифікація та рекомендації щодо вживання продуктів бджільництва по теорії першоелементів.

Кількість учасників майстер-класу з проживанням в бджололежанках і восковій кімнаті обмежується до 4 осіб, необхідна попередня реєстрація.

Вартість участі для громадян України:

3200 грн. (5 днів без проживання та харчування), 5400 грн. (Повний пансіон з проживанням та 3-разовим харчуванням).

Для бронювання місць передоплата 540 грн. обов'язкова.

При бажанні взяти одноденну участь в майстер-класі вартість становить 1080 грн. Попередня реєстрація обов'язкова. Передплата 320 грн.

Номер картки ПриватБанку 5168 7422 2526 3148

Учасникам надається можливість користування бджололежанками, восковою кімнатою і фітнес-залою.

Є супутникове телебачення та безкоштовний Wi-Fi.

Ласкаво просимо!

Друк E-mail

ФЕСТИВАЛЬ ВОСКУ

За сприяння ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні»

Вперше в Україні!

8 травня о 12.00

в селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області

за адресою: провулок Жовтневий, 14

В українській гостинній садибі

Пащенка Олексія Олексійовича

відбувся «ФЕСТИВАЛЬ ВОСКУ»

У програмі:  Відкриття унікальної етнографічної воскової хатинки;

Демонстрація воскових оздоровчо-діагностичних процедур;           

-          Очищення гепатогенних зон восковими свічками;

-          Виливання на віск;

-          Постановка воскового золотника;              

-          Чистка восковими воронками;

-          Восково-прополісне прогрівання;

-          Майстер-клас з виготовлення воскових свічок та катанок

     

Відкриття сезону бджололежанок.

 Презентація унікального бджоло-гармонізатора (Apes- harmonizer).

Музичний супровід: українські народні пісні під акордеон, гра на дримбі, цимбалах, трембіті.

Дегустація трав’яних чаїв з медоносних квітів, питного меду, питних оздоровчих вод ТМ «Україночка».

Виставка-продаж меблевих виробів з лози (Закарпаття), художніх творів українських митців.

У заході взяли участь провідні фахівці України з бджільництва та апітерапії, а також народні цілителі.

 

Контактні телефони для акредитації 067-769-28-51, 099-111-42-58

Друк E-mail

На Київщині бійців АТО лікують бджолами і медом

Бджоли-цілителі. Сімейний лікар на Київщині запрошує всіх колишніх бійців АТО лікувати рані тілесні та душевні шляхом апітерапії. Каже: саме бджоли і чистий мед можуть вилікувати депресію та навіть зняти наслідки контузії. Про незвичайну терапію для військових дивіться далі в сюжеті Анни Демиденко. 

До війни подружжя Мосіних успішно займалося родинним бізнесом. З часом відсторонено дивитися новини вже не могли. Пішли добровольцями в АТО. Він - водієм, вона - парамедиком.

"Коли їй прийшов виклик, то я поїхав з нею. Поїхав з нею і комісару так і говорю :"Є два варіанти або плюс два бійця, або мінус один. Одну я її не відпущу", - розповідає старший сержант 80-ої аеромобільної десантно-штурмової бригади ЗСУ Віктор Мосін.

На передовій Євгенія та Віктор відслужили понад рік. Повернулися в квітні. Відтоді, на перший погляд, ніби врівноважені люди.  Проте спокійно спати вже не можуть.

"Зараз вже трошки звикаю до цивільного життя, але після того, як прийшли було дуже складно, дивлячись на те все, що робиться в оточенні. Як люди просто не те, що не цінують, а просто, що не розуміють, що у нас робиться в країні", - розповідає старший солдат 80-ої аеромобільної десантно-штурмової бригади ЗСУ № 80 Євгенія Мосіна.

Спокійний сон знайшли тут - на вуликах Олексія. Лікар практикує апітоксинотерапію вже 30 років. Каже: бджоли допомагають людині віднайти резервні сили для боротьби з будь-якою недугою.

"Бджоли здатні в 99% відновити оті резервні сили організму, які людина втрачає внаслідок якихось певних причин. Тобто в людини є ще сили побороти, наприклад, онкозахворювання, гепатичну інфекцію прогресуючу, просто треба їй в цьому допомогти, а бджоли їй в цьому допомагають", - розповідає лікар вищої категорії, бджоляр, апітерапевт Олексій Пащенко.

Після вуликотерапії починається найцікавіше. Комах підсаджують на спеціальні точки на тілі людини. Бджолине жало стимулює і тіло, і розум.

"Коли підсажували було боляче, а зараз ні".

"Бджоловжалення здатні зняти оту психоемоційну напругу, яку витримали учасники АТО в зоні бойових дій. Профілактично - до 7 бджіл. Тобто оті учасники АТО, які до мене приїжджали протягом літа, тобто були сеанси - це 10 сеансів апітоксинотерапії - через день обов’язково", - каже Олексій Пащенко.

У своєму авторському курсі лікування Олексій поєднує різні види корисних процедур. До оздоровчого комплексу входить ще й частування медом та музична терапія - гра на дримбі та губній гармошці.

Народні цілителі кажуть, така терапія здатна позбавити не лише депресії, а й болю від справжніх ран. 

http://podrobnosti.ua/2136914-na-kivschin-bjtsv-ato-lkujut-bdzholami-medom.html

 

Друк E-mail