+38 (067) 769 - 28 - 51

 +38 (099) 111 - 42 - 58

Анонс: VII Міжнародні курси по апітерапії (останні в Україні)

VII Міжнародні курси з апітерапії (останні в Україні. Наступні цикли відбудуться в жовтні в м. Гродно, Білорусь і в листопаді в м. Алмати, Казахстан)

Освітня діяльність здійснюється на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 636134 від 15.04.2015) та сертифіката спеціальності АН-ІУ №1121574.

Адреса університету: Україна, м. Київ, вул. Депутатська 15/17.

Дата проведення: 23.04 – 28.04.2018 р.

Для виконання навчальної програми в процесі навчання передбачено такі види занять: лекції, практичні заняття, семінари, дистанційне навчання, самопідготовка. Лекції проводяться російською мовою.

 

Передбачено 144 навчальних години, з них

лекції – 44 години;

семінарські заняття – 22 години;

практичні заняття – 22 години;

дистанційне навчання – 22 години;

самопідготовка – 34 години.

 

Куратор циклу: Крьосний Дмитро Іванович, професор, завідувач кафедри менеджменту охорони здоров'я Європейського університету, Президент асоціації мануальних терапевтів України.

Інформаційний блок: Апітерапія в контексті остеопатії та мануальної терапії. Нормативно-правова основа апітерапії. Менеджмент апітерапії.

Ведучий викладач циклу: Пащенко Олексій Олексійович, Почесний апітерапевт України, Віце-президент ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів», лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Інформаційний блок: Апітерапія – актуальні питання розвитку апітерапії в Україні та за кордоном. Організація і вимоги до кабінету апітерапії. Правова база. Постановка і оцінка біологічних проб на апітоксин. Євромедпротокол. Надання першої медичної допомоги при алергічних ускладненнях. Апітоксинотерапія: показання, методики.

Know-how: Апітоксинотерапія хвороби Лайма.

Ековиробництво меду і біологічно активних продуктів бджільництва на пасіці: маточне, трутневе молочко, прополіс, віск, воскова міль. Технології виробництва, рецептура приготування, шляхи реалізації.

Медовий масаж як оздоровча і косметична процедура. Техніка виконання, цінова політика, різновиди використання продукції бджільництва в косметології.

Біоенергетичні аспекти бджололежанки. Аналіз основних діючих факторів. Конструктивні особливості, проекти будівництва та експлуатації.

Броварський Валерій Дмитрович, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри конярства та бджільництва НУБіП України.

Інформаційний блок: Біологія бджоли. Біологічно активні речовини продуктів бджільництва. Новітні технології.

Know-how: Нова технологія отримання перги, бджолиної води.

Чухраєв Микола Вікторович, кандидат технічних наук в області медичної психології та психокорекції. Академік МАНТ, директор компанії «Medintex».

Інформаційний блок: Оцінка функціонального стану організму до і після апітерапії методом електропунктурної діагностики (Nacatani Test). Підвищення якості життя шляхом природних нанотехнологій (біорезонансом бджолиної лежанки).

Know-how: Використання сортових структур в методиках апітерапії . 

Варламов Дмитро Олександрович, Почесний апітерапевт України, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний лікар клініки альтернативної медицини «Медок».

Інформаційний блок: Сучасна клінічна апітерапія. Поєднання апітерапії з гірудофізіотерапією та лікуванням голодуванням.

Know-how: Інноваційні альтернативні методики в натуропатії.

Синишин Дмитро Мар'янович, Почесний апітерапевт України, фахівець з народної медицини курорту «Східниця».

Інформаційний блок: Нейрофізіологічні аспекти впливу аптоксину і продуктів бджільництва на організм людини.

Know-how: Апітерапія в лікуванні цукрового діабету.

Волинець Світлана, Віце-президент ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів», психолог, гештальт-терапевт, директор з розвитку ТМ «Апіпродукт».

Інформаційний блок: Використання продуктів бджільництва при психосоматичних розладах.

Know-how: Продукти бджільництва, воскова кімната в підвищенні якості життя при аутизмі.

Данило Шабак, Почесний апітерапевт України, м. Сарни.

Інформаційний блок: Апітерапія в комбустіології.

Know-how: успішне лікування апікомпозіціями термічних опіків 3-B ступеня.

 

У програмі циклу можливі екскурсії:

– в Національний музей бджільництва України;

– в клініку альтернативної медицини «Медок»;

– на GMP виробництво прополісної води ТМ «Україночка»;

– у воскову кімнату ТМ «Апіпродукт»;

– в апіамбулаторію лікаря Олексія Пащенка;

– в компанію Медичні Інноваційні Технології.

Бонус програми — зустріч з Миколою Яровим з м. Суми, членом Спілки художників України, автором-винахідником методу вуликотерапії та ознайомлення з різноманітними біоенергетичними методиками в фізіотерапії і косметології з можливістю придбати обладнання.

 

Після закінчення курсів видається двомовний сертифікат (укр-english) Європейського зразка.

Довідки та запис за тел. (Олексій Олексійович):

                                                      +38 067 769 28 51      

+38 099 111 42 58 

+38 063 296 26 50      

Е-mail: docalex2005@gmail.com   Олексій Пащенко 

http://www.api-ambulatoriya.com.ua

 

Електропунктурна діагностика

28.04.2018 в компанії Medintex відбудеться безкоштовний семінар з навчання методиці електропунктурної діагностики (Nacatani Test), з можливістю придбання приладу в компанії.

Поселення: учасники курсів домовляються про поселення самостійно. Один із варіантів - Готельний комплекс "Тиса" http://tisahotel.com.ua

Друк E-mail

На Київщині бійців АТО лікують бджолами і медом

Бджоли-цілителі. Сімейний лікар на Київщині запрошує всіх колишніх бійців АТО лікувати рані тілесні та душевні шляхом апітерапії. Каже: саме бджоли і чистий мед можуть вилікувати депресію та навіть зняти наслідки контузії. Про незвичайну терапію для військових дивіться далі в сюжеті Анни Демиденко. 

До війни подружжя Мосіних успішно займалося родинним бізнесом. З часом відсторонено дивитися новини вже не могли. Пішли добровольцями в АТО. Він - водієм, вона - парамедиком.

"Коли їй прийшов виклик, то я поїхав з нею. Поїхав з нею і комісару так і говорю :"Є два варіанти або плюс два бійця, або мінус один. Одну я її не відпущу", - розповідає старший сержант 80-ої аеромобільної десантно-штурмової бригади ЗСУ Віктор Мосін.

На передовій Євгенія та Віктор відслужили понад рік. Повернулися в квітні. Відтоді, на перший погляд, ніби врівноважені люди.  Проте спокійно спати вже не можуть.

"Зараз вже трошки звикаю до цивільного життя, але після того, як прийшли було дуже складно, дивлячись на те все, що робиться в оточенні. Як люди просто не те, що не цінують, а просто, що не розуміють, що у нас робиться в країні", - розповідає старший солдат 80-ої аеромобільної десантно-штурмової бригади ЗСУ № 80 Євгенія Мосіна.

Спокійний сон знайшли тут - на вуликах Олексія. Лікар практикує апітоксинотерапію вже 30 років. Каже: бджоли допомагають людині віднайти резервні сили для боротьби з будь-якою недугою.

"Бджоли здатні в 99% відновити оті резервні сили організму, які людина втрачає внаслідок якихось певних причин. Тобто в людини є ще сили побороти, наприклад, онкозахворювання, гепатичну інфекцію прогресуючу, просто треба їй в цьому допомогти, а бджоли їй в цьому допомагають", - розповідає лікар вищої категорії, бджоляр, апітерапевт Олексій Пащенко.

Після вуликотерапії починається найцікавіше. Комах підсаджують на спеціальні точки на тілі людини. Бджолине жало стимулює і тіло, і розум.

"Коли підсажували було боляче, а зараз ні".

"Бджоловжалення здатні зняти оту психоемоційну напругу, яку витримали учасники АТО в зоні бойових дій. Профілактично - до 7 бджіл. Тобто оті учасники АТО, які до мене приїжджали протягом літа, тобто були сеанси - це 10 сеансів апітоксинотерапії - через день обов’язково", - каже Олексій Пащенко.

У своєму авторському курсі лікування Олексій поєднує різні види корисних процедур. До оздоровчого комплексу входить ще й частування медом та музична терапія - гра на дримбі та губній гармошці.

Народні цілителі кажуть, така терапія здатна позбавити не лише депресії, а й болю від справжніх ран. 

http://podrobnosti.ua/2136914-na-kivschin-bjtsv-ato-lkujut-bdzholami-medom.html

 

Друк E-mail

Щоб наші захисники були здоровими

пасічники України передали воїнам АТО продукти бджільництва

Мужні воїни АТО захищають українців від агресорів, бережуть їхній мирний сон, право на спокійне життя. А українці всією душею вдячні їм за це, моляться за своїх охоронців і намагаються чим можуть підтримати їх. Зокрема, пасічники та виробники  апіпродуктів  України з ініціативи віце-президента Асоціації апітерапевтів України Олексія Пащенка зробили воїнам АТО новорічно-різдвяний подарунок.

-         Ми зібрали корисні й смачні продукти бджільництва та оздоровчі апіпрепарати, корисність і дієвість яких перевірено й доведено на практиці. Вони створені на основі меду, бджолиних обніжок (квіткового пилку), маточного молочка, прополісу, воскової молі, воску з додаванням різноманітних лікарських рослин. Зокрема, це протизастудні, противірусні, імонумодулювальні, ранозагоювальні, болетамувальні та інші засоби, - розповідає Олексій Пащенко.

В акції взяли участь виробник Віктор Паб, торгова марка «Мед Карпат», м. Хуст; пасічник Валентин Сорока, м. Київ; апітерапевти Людмила та Володимир Кошман, торгова марка «МадокАм», м. Пирятин;  Анатолій Медвєдєв, кандидат біологічних наук, розробник апітофітокомпозицій; компанія «Апіпродукт» в особі її засновників Світлани та Андрія Волинців.

До акції також долучилася компанія виробник чистої структурованої води торгова марка «Україночка», яка виділила 10 упаковок своєї продукції, керівник  Олексій Пермінов.

 

Усі ці товари-здоровя українські виробники передали голові благодійного фонду «Оберіг», волонтеру Ірині Піскун, яка доставила їх на передові позиції АТО нашим захисникам-героям.

 

Газета "Здоров'я і довголіття" 

Друк E-mail